Німецький автопром спустився на рівень 1996 року

За відомостями Німецької асоціації автомобільної індустрії, виробництво машин в Німеччині за результатами 2019 року опустилося до мінімальних значень за останні чверть століття. Сукупне виробництво таких німецьких автогігантів, як VW, BMW і Daimler в 2019 році склало 4,66 млн авто.

Про це пише Bloomberg з посиланням на Німецьку асоціацію автомобільної індустрії. Основними причинами такого різкого падіння автопрому фахівці називають слабкий попит на автомобілі на іноземних ринках і бурхливий розвиток каршерінгових сервісів, які змушують людей відмовлятися від покупки особистого транспорту на користь не менш вигідної і доступної короткострокової оренди.

Свою роль в ситуації зіграв і дизельгейт, коли з’ясувалося, що концерн VW штучно занижував показники шкідливих викидів в атмосферу, ставлячи спеціальне програмне забезпечення практично на всі дизельні машини.

Слідом за дізельгейтом негативно на німецькому автопромі позначилося уповільнення економіки Німеччини та світової економіки загалом, а ще тривале торгове протиборство США і Китаю.