На «Богдан Моторс» заявили про 50 відсоткову локалізацію виробництва тролейбусів

Український автовиробник «Богдан Моторс» здатен випускати тролейбуси з рівнем локалізації понад 50%. Про це заявила прес-служба компанії коментуючи нещодавно зареєстрований у ВР проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості». Цим законопроектом передбачено обов’язковий відсоток локалізації виробництва на території України для участі у державних закупівлях.

У «Богдан Моторс» вважають, що саме такою і має бути вимога до локалізації виробництва тролейбусів в Україні, оскільки українськими підприємствами вже проведена робота з виробництва вітчизняних тягових двигунів, струмоприймачів, систем керування тяговими двигунами, вузлів зчленування та інших складових.

«Заходи з запровадження обов’язкової локалізації на ринку державних закупівель у частині громадського та комунального транспорту сприятимуть підйому внутрішнього виробництва та створенню фундаментальних умов для українського бізнесу у ситуації, коли навколишні ринки цілком прогнозовано введуть протекційні заходи», переконані у «Богдан Моторс».