Новини

Ємність ринку безпілотних автомобілів досягне 7 трлн доларів

На сьогодні провідні технологічні компанії світу активно інвестують кошти в розвиток технології безпілотних автомобілів, що пояснюється обіцянкою великих прибутків у разі популяризації нового виду транспорту. Світова пасажирська індустрія почне рости прискореними темпами в той момент, коли перший безпілотний автомобіль з’явиться на дорогах, і до 2050 року ємність цього ринку досягне 7 трильйонів доларів, говориться в новому звіті аналітичної компанії Strategy Analytics, підготовленому спільно з компанією Intel.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Аналітики Intel відзначають, що спочатку індустрія безпілотних автомобілів буде зростати повільно, але вже до 2035 року місткість ринку становитиме 800 млрд доларів. Однак передбачити, які саме компанії відвоюють найбільші частки ринку, на сьогодні не є можливим.

При цьому на частку компаній, що надають послуги з перевезення пасажирів, наприклад різних служб таксі, припаде 3,7 трильйонів доларів в 2050 році, – і це найзначніший сегмент використання технології безпілотних автомобілів. Трохи менш значні обороти грошових коштів – 2,9 трильйонів доларів, очікуються в бізнес-сегменті, наприклад, в сфері доставки та перевезення вантажів. І ще 203 млрд відводиться сфері обслуговування, розваги та охорони здоров’я.

Основними споживачами технології безпілотних автомобілів стануть жителі міст і приміських територій, де є попит на технології, що економлять час і дозволяють підвищувати продуктивність в різних сферах життєдіяльності, проте поступово і сільські жителі долучаться до нововведення.

Найважливішим досягненням індустрії безпілотних автомобілів стане також зросла безпеку на дорогах і внесок в охорону навколишнього середовища, оскільки безпілотні автомобілі планується робити в основному електричними.

Джерело: economistua.com

Back to top button