НовиниСвіт

Електричним вантажівкам ЄС потрібний швидий зарядний пристрій

Daimler AG, Volvo AB і Traton SE планують створити спільне підприємство з виробництва високопродуктивної зарядної установки для акумуляторних електричних вантажівок і автобусів по всьому ЄС. Цим вони виконають посилені правила викидів парникових газів в Європейському Союзі, повідомляє Bloomberg.

Згідно із заявою, зробленою в понеділок 05 липня 2021 року, всі три корпорації витратять €500 млн на виробництво як мінімум 1700 зарядних станцій приблизно до 2027 року, які будуть працювати на екологічно чистій енергії. За словами компаній-засновників, кількість станцій з часом має значно зрости за рахунок нових партнерів, які будуть володіти рівними частками в спільному підприємстві, а також державного фінансування.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

«Ми закладаємо необхідну основу для того, щоб наші клієнти змогли здійснити перехід до електрифікації. Для цього ми стаємо лідером європейської мережі зарядних установок», – заявив генеральний директор Volvo Мартін Лундстед.

Індустрія вантажних автомобілів, які в значній мірі працюють на дизельних двигунах, стикається з посиленням правил викидів парникових газів в рамках Європейського зеленого курсу, спрямованого на досягнення кліматичної нейтральності до 2050 року. Хоча доступність зарядних станцій для легкових електромобілів збільшується в багатьох регіонах ЄС, аналогічна інфраструктура для великовантажних транспортних засобів далекого прямування практично відсутня.

«Життєво важливо, щоб створення правильної інфраструктури йшло рука об руку з випуском вантажівок з нейтральним викидом CO2 на маршрут», – сказав генеральний директор Daimler Truck Мартін Даум.

Спільне підприємство з виробництва зарядних установок для вантажівок буде зареєстровано в Амстердамі в кінці 2021 року.

Source
regnum.ru
Back to top button