Моделі

Електричний позашляховик Hummer представлять в квітні

Автомобіль розділить платформу з пікапом

Концерн General Motors опублікував нове відео з випробуваннями пікапа відродженої марки Hummer. Там же називається дата презентації соплатформенного позашляховика – 3 квітня цього року.

Власне, позашляховик вже трохи миготів в різних відео GM, так що очікувати якихось одкровень від нього не слід. З огляду на довжину машини можна припустити, що в салоні знайдеться місце для третього ряду сидінь. Цікаво, що дизайнери на догоду традиціям Hummer розмістили запасне колесо на задніх дверях.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Як ми підраховували, ємність тягової батареї у пікапа складе близько 200 кіловат-годин. При цьому від позашляховика можна очікувати трохи кращої аеродинаміки і, таким чином, розраховувати на запас ходу більш ніж в 500 кілометрів.

Перші пікапи Hummer повинні почати поставлятися клієнтам в кінці 2021 року. Всі вони вже розкуплені. Ми припускаємо, що мова йде про машини, які будуть зібрані по кілька обхідний технології (що не робить їх гірше). Масове ж виробництво почнеться тільки в 2022 році. Судячи з усього, приблизно тоді ж на конвеєр стане і позашляховик.

Як очікується, на тій же електричній платформі в майбутньому створять преміальний позашляховик Cadillac, а також пікап і позашляховик марки Chevrolet. Також в GM розраховують на поставки електромобілів Hummer військовим.

Back to top button