МоделіНовини

Електричний кросовер EQC вже в Україні

Поціновувачі бренду Mercedes-Benz з нетерпінням очікували прем’єру в Україні нової електричної моделі EQС. Відтепер в обраних салонах офіційної дилерської мережі усі бажаючі матимуть змогу особисто познайомитись з новинкою та переконатися у всіх її перевагах, повідомляє генеральне представництво Mercedes-Benz в Україні, компанія «АвтоКапітал», (структурний підрозділ УкрАВТО).

Протяжна лінія даху, дизайн скління з заниженою бортовою лінією і занижений – в дусі купе – дах у задній частині кузова дозволяють візуально класифікувати автомобіль як золоту середину між SUV та SUV-купе.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Електричний кросовер EQC вже в Україні

Висока динаміка електромобіля забезпечується завдяки двом електродвигунам (на передній і задній осях) сумарною потужністю 408 к.с. (300 кВт), а також завдяки інтелектуальній експлуатаційній стратегії для забезпечення значного запасу ходу на електротязі.

EQC комплектується абсолютно новою системою приводу, де на передній і задній осях застосовується по компактному електричному силовому агрегату (eATS). Таким чином, EQC володіє ходовими якостями автомобіля з повним приводом. З метою зниження споживання електроенергії та підвищення динаміки електричні силові агрегати (eATS) отримали різну конфігурацію: передній електродвигун налаштовано на діапазон навантажень від низьких до середніх, тобто на оптимальну економічність, в той час як задній – забезпечує динаміку.

Літій-іонний акумулятор забезпечує автомобіль запасом енергії в 80 кВт*г (згідно WLTP).

Mercedes-Benz EQC надає водієві підтримку, пропонуючи п’ять режимів руху з різною характеристикою: COMFORT («Комфорт»), ECO («Еко»), MAX RANGE («Максимальний запас ходу»), SPORT («Спорт») та індивідуально налаштовуваний режим.

В економному режимі запас ходу на одному заряді складатиме до 417 км.

EQC серійно комплектується бортовим зарядним пристроєм з рідинним охолодженням (On-Board-Lader, OBL), потужністю 11 кВт, що дозволить його заряджати від мережі змінного струму – в домашніх умовах і на громадських зарядних станціях. Зарядка від настінного зарядного пристрою Mercedes-Benz здійснюється майже в три рази швидше, ніж від побутової розетки.

Використовуючи швидку зарядку постійного струму час зарядки EQC з 10 до 80% складе приблизно 40 хвилин.

Електричний кросовер EQC вже в Україні

Автомобіль отримав передову мультимедійну систему MBUX (Mercedes-Benz User Experience), доповнену масою спеціально розробленого контенту для лінійки автомобілів EQ. Зокрема це індикація запасу ходу, рівня заряду і потоку енергії. Через систему MBUX можна також керувати оптимізованими під EQ навігацією, режимами руху, налаштовувати струм зарядки і час відправлення. Традиційно для MBUX доступне голосове управління, спеціально адаптоване для версії EQ, що полегшує керування автомобілем.

Source
УкрАВТО
Back to top button