Новини

Електромобілі «захоплюють» Європу

За даними брюссельської федерації транспорту та навколишнього середовища – Transport & Environment – інвестиції, спрямовані на розвиток електромобілебудування Європи, зросли в 19 разів в порівнянні з 2019 роком. В цілому європейські країни, а також окремі компанії, інвестували в електромобільну галузь в три рази більше, ніж Китайська Народна Республіка, яка до недавнього часу вважалася загальновизнаним лідером в цій сфері. Якщо розглядати окремих представників Євросоюзу, то капіталовкладення розподілилися наступним чином. Першу сходинку за кількістю направлених коштів в електромобілебудування займає Німеччина. Тут планується залучити в розвиток екологічно чистого виду транспорту приблизно 40 млрд євро, реалізацією яких займуться такі автогіганти, як Volkswagen і Tesla. При цьому, Tesla зведе в околицях Берліна кілька виробничих майданчиків для випуску готових автомобілів і компонентів для них.

Далі в рейтингу йде Чехія з заявленим порогом інвестицій в 6.6 млрд євро. На чеській території Volkswagen (в концерн входить Skoda) до 2029 року планує випускати 75 моделей електрокарів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Автовиробники Франції, Сполученого Королівства та Швеції озвучили суму в 1 млрд євро-інвестицій в еко-транспорт. Компанія Opel має намір вкласти в іспанську електромобільні промисловість близько 300 млн євро.

Замикають список Hyundai і Kia. Їх капіталовкладення в хорватський автопром, який займається виробництвом електромобілів, не перевищать суму в 80 млн євро.

Збільшення фінансування сфери електромобілебудування пов’язано зі зростаючим попитом на «зелений» транспорт.


Back to top button