МоделіНовиниСвітові автопрем'єри

Електромобілі з В’єтнаму збираються підкорювати ринок США

В’єтнамський автовиробник VinFast презентував публіці свої електромобілі, з якими збирається підкорювати ринок США. Автомобілі були представлені на автосалоні в Лос-Анджелесі.

Новинки – електричні кросовери VF e35 і VF e36 створені на власній модульній платформі бренду. За дизайн електромобілів з В’єтнаму відповідало ательє Pininfarina.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Електромобілі з В'єтнаму збираються підкорювати ринок США

Середньорозмірний кросовер VF e35 довжиною 4,7 м. існує в одномоторній (204 к.с.) та двомоторній (408 к.с.) версіях. Заявлений запас ходу цього автомобіля становить 400 км.

Електромобілі з В'єтнаму збираються підкорювати ринок США

Модель VF e36 – 7-місний кросовер довжиною 5,1 м. з трирядним салоном. Його батареї має вистачити на 560 кілометрів.

У В’єтнамі серійне виробництво новинок обіцяють запустити в лютому 2022р. Обсяги виробництва поки не оголошуються, але проектна потужність заводу дозволяє випускати в рік до 500 тис. авто.

Для успішної експансії на ринок США VinFast відкрила штаб-квартиру в Лос-Анджелесі і збирається будувати завод в Каліфорнії, на який готова витратити 200 млн доларів.

Електромобілі з В'єтнаму збираються підкорювати ринок СШАКомпанія VinFast належить в’єтнамському мільярдерові Фам Нят Вионгу, який розбагатів на виробництві в Україні локшини швидкого приготування «Мівіна» та інвестиціях в об’єкти нерухомості В’єтнаму.

Компанія була створена у 2017 році, а вже у вересні 2018 року на Паризькому автосалоні були представлені перші прототипи автомобілів нової марки, а весною 2019-го вони почали продаватися у В’єтнамі.

Для успішного розвитку бренду на посаду гендиректора VinFast був запрошений екс керівник Opel Міхаель Лошеллер. В Австралії компанія придбала випробувальний полігон, що раніше належав Holden, а в Німеччині був відкритий інженерний центр. Виробництво акумуляторів для електромобілів здійснюється спільно з корейською LG Chem.

Back to top button