Моделі

Електромобілі GAC можна буде заряджати за лічені хвилини

Електромобілі GAC Aion V отримають можливість швидкої зарядки. З цією технологією акумулятор наповниться з 0 до 80% всього за 8 хвилин. Зарядка з 30 до 80% займають і того менше – 5 хвилин.

Ні для кого не секрет, що електромобілі багато в чому переверщують свої аналоги з ДВЗ. Вони не тільки екологічніше, але і завдяки доступному відразу максимальному крутному моменту дарують абсолютно новий досвід водіння. Однак проблем такий транспорт також не уникнув. Серед них традиційно виділяють дві: дальність ходу і швидкість заряду батареї. Зі збільшенням ємності акумуляторів перша проблема стала втрачати свою актуальність. А ось зарядка «електричок» залишається справжнім каменем спотикання. Навіть найшвидші пристрою за 15 хвилин наповнюють лише 80% акумулятора.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Електромобілі GAC можна буде заряджати за лічені хвилини

Схоже, що GAC має намір вирішити цю проблему. Компанія представила надшвидку зарядку під назвою 6C з максимальною потужністю в 500 кВт. Для порівняння: у Tesla Supercharger V3 цей показник 250 кВт – лише половина продуктивності, яку обіцяє GAC. Під час демонстрації зарядна станція змогла за 4 хвилини поповнити запас акумулятора електромобіля на 35,1 кВт⋅год, забезпечуючи потужність струму в 481 кВт.

Варто відзначити, що настільки висока потужність струму здатна нашкодити акумулятора. Але представники GAC заявили, що їх батареї нічого не загрожує. Більш того, за їхніми ж словами, навіть при щоденній зарядці в кімнатній температурі акумулятор зможе «відходити» 1 мільйон кілометрів. Це дуже смілива заява, проте воно дає зрозуміти, що нова технологія не буде надавати негативного впливу на термін роботи батареї.

Електромобілі GAC можна буде заряджати за лічені хвилини

В GAC розповіли і про менш продуктивну зарядку 3С. Вона зможе поповнити акумулятор з 0 до 80% за 16 хвилин, а зарядка з 30 до 80% займе 10 хвилин. Дані зарядні пристрої дебютують вже у вересні 2021 року на автомобілі GAC Aion V. Ця «електричка» отримає версії з такими ж назвами – 3С і 6С. Перша зможе проїхати на одному заряді 500 км, а друга – до 1 000 км.

Швидше за все, мова йде про оновлений GAC Aion V, зображення якого знаходяться в базі Міністерства промисловості і інформатизації КНР. Цей електромобіль трохи освіжив свій зовнішній вигляд і виріс в порівнянні з попередником. Його точні габарити складають 4560 х 1920 х 1720 мм. Однак заявлена ​​дальність ходу оновленої моделі складає 700 км (NEDC), що не відповідає згаданим раніше версіями 3С і 6С.

Back to top button