Новини

Електромобіль Volkswagen ID.3 отримав п’ять зірок Euro NCAP

За результатами випробувань Euro NCAP (Європейська програма оцінки нових автомобілів) електрична модель від Volkswagen – ID.3 отримала найвищу оцінку. Перший автомобіль німецького бренду, створений на базі нової електричної платформи (MEB), був високо оцінений комітетом за всіма параметрами: за захист дорослих пасажирів, дітей і вразливих учасників дорожнього руху, а також за системи допомоги водієві, що підвищують рівень безпеки.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Безпека дорослих пасажирів Volkswagen ID.3 оцінили у 87%, дітей – 89%, пішоходів – 71%, а електронні допоміжні системи удостоїлися 85%.

Переваги ID.3 полягають в тому, що вже в стандартне оснащення всіх версій входять асистент руху по смузі Lane Assist і асистент контролю дистанції попереду з функцією автоматичного гальмування Front Assist.

Серійна версія електромобіля Volkswagen ID.3 була представлена на автосалоні у Франкфурті (Німеччина) у вересні 2019 року. Довжина новинки становить 4261 мм, ширина – 1809 мм, а висота – 1552 мм. Колісна база досягає 2765 мм. Об’єм багажного відділення складає 380 л.

На європейському ринку автомобіль пропонується з електромоторами потужністю 150 і 204 к.с. відповідно.

Залежно від типу акумуляторів електрокар Volkswagen ID.3 може проїжджати без підзарядки від 330 до 550 км.


Back to top button