МоделіНовиниСвіт

Електромобіль від Mercedes обійшов Tesla Model S по реальному запасу ходу

Електромобіль Mercedes-Benz EQS 450+ 2022 року, електричний родич знаменитого седана S-класу, проїхав вражаючі 422 милі в реальних випробуваннях, що проводилися компанією Edmunds.

Автомобіль набагато перевищив свій діапазон у 350 миль, оцінений EPA (Агентство з охорони навколишнього середовища США) і проїхав майже на 20 миль більше, ніж обіцяє найкраща модель Tesla.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Реальний тест Edmunds являє собою водіння електромобіля по фіксованій петлі, яка включає як міські дороги, так і автомагістралі. Тестувальники керують автомобілем до тих пір, поки вбудований датчик запасу ходу не покаже нуль миль.

Відтепер Mercedes EQS 450+ є електромобілем з найбільшим запасом ходу, що проходив тест Edmunds, випередивши попереднього лідера, Tesla Model 3 Long Range, на 77 милі. (Едмундс ще не проводив оцінку Model S або Lucid Air з заявленим пробігом на одній зарядці – до 520 миль.)

Більш того, як зазначають в Edmunds, всі протестовані ними Tesla не відповідали заявленим Агентством з охорони навколишнього середовища оцінкам, в той час як більшість електромобілів інших виробників перевершили їх.

Back to top button