МоделіНовиниСвіт

Електромобіль від Mercedes обійшов Tesla Model S по реальному запасу ходу

Електромобіль Mercedes-Benz EQS 450+ 2022 року, електричний родич знаменитого седана S-класу, проїхав вражаючі 422 милі в реальних випробуваннях, що проводилися компанією Edmunds.

Автомобіль набагато перевищив свій діапазон у 350 миль, оцінений EPA (Агентство з охорони навколишнього середовища США) і проїхав майже на 20 миль більше, ніж обіцяє найкраща модель Tesla.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Реальний тест Edmunds являє собою водіння електромобіля по фіксованій петлі, яка включає як міські дороги, так і автомагістралі. Тестувальники керують автомобілем до тих пір, поки вбудований датчик запасу ходу не покаже нуль миль.

Відтепер Mercedes EQS 450+ є електромобілем з найбільшим запасом ходу, що проходив тест Edmunds, випередивши попереднього лідера, Tesla Model 3 Long Range, на 77 милі. (Едмундс ще не проводив оцінку Model S або Lucid Air з заявленим пробігом на одній зарядці – до 520 миль.)

Більш того, як зазначають в Edmunds, всі протестовані ними Tesla не відповідали заявленим Агентством з охорони навколишнього середовища оцінкам, в той час як більшість електромобілів інших виробників перевершили їх.

Back to top button