НовиниСвіт

Електромобіль Ora Punk Cat зацікавив юристів Volkswagen AG

Минулого тижня в Китаї відбулася презентація електрохетчбека Punk Cat. Новинку представила марка Ora, що входить до концерну Great Wall.

Електромобіль Ora Punk Cat зацікавив юристів Volkswagen AG

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Модель дебютувала у двокольоровому кузові. Дизайн екстер’єру електромобіля стилізований під класичний Volkswagen Beetle, в салоні встановлені вінтажну рульове колесо, цифрова приладова панель, а також мультимедійна система з великим сенсорним екраном.

Електромобіль Ora Punk Cat зацікавив юристів Volkswagen AG

Технічні характеристики новинки виробник поки що не розкрив. Також не відома і дата початку серійного виробництва моделі. Однак вже з’явилася інформація про те, що юристи Volkswagen AG почали опрацьовувати питання про порушення прав власності на дизайн.

«Ми перевіряємо це питання щодо будь-яких порушень прав на модель або дизайн Volkswagen AG і залишаємо за собою право вжити будь-які необхідні юридичні кроки», повідомив представник німецького автовиробника, пише Сarscoops.

З огляду на той факт, що VW зареєстрував торгову марку на ім’я e-Beetle, можна припустити, що в компанії існує план відродження легендарного Жука у вигляді електромобіля. А якщо це так, то можна не сумніватися, що юристи Вольфсбурга рішуче налаштовані передати справу до суду.

 

Back to top button