Новини

Електромобіль Hummer першим отримає софт від Epic Games

Концерн General Motors оголосив дату презентації електричних позашляховика і пікапа відродженої марки Hummer: їх нарешті покажуть 20 жовтня. У цих машинах вперше дебютує програмне забезпечення на основі движка Unreal Engine від відомої комп’ютерними іграми компанії Epic Games, пише The Verge.

Нове програмне забезпечення отримає ім’я human-machine interface (HMI), що перекладається як «інтерфейс людина-машина». За словами розробників, у Unreal Engine є кілька переваг, які дозволяють зробити кращий в світі автомобільний софт.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Перша перевага – це початкова крос-платформенність ігрового движка. Він може поєднуватися з найрізноманітнішим «залізом» і різними операційними системами, тобто його буде легко адаптувати для програмного забезпечення самих різних електромобілів.

Друга перевага – це продуктивність, а також швидкість роботи. Технології, які давно застосовуються в іграх, будуть успішні і в автомобілях, впевнені розробники.

У перспективі, з розвитком автопілотів, Unreal Engine дозволить використовувати в автомобілях додаткові сервіси, від відтворення високоякісного потокового відео до установки в автомобіль комп’ютерних ігор, спеціально розроблених для даного електрокара.

Програмне забезпечення все частіше стає ключовим параметром сучасних електромобілів. Зокрема, неготовність софта стала головною причиною затримки виходу Volkswagen ID.3. Співпраця з Epic Games може позбавити GM від подібних проблем.


Back to top button