НовиниСвіт

Електрокроссовер Faraday Future FF 91 готовий до масового виробництва

Компанія Faraday Future почала приймати замовлення на електричний кросовер Faraday Future FF 91, який був анонсований на Consumer Electronics Show в 2017 році. Потенційні покупці можуть зарезервувати майбутній автомобіль за 7700 доларів.

Фінальна версія автомобіля буде показана на заході, присвяченому Дню інвестора, 21 вересня 2021 року і надійде в продаж в першій половині 2022 року. Раніше Faraday Future заявила, що Faraday Future FF 91 «привнесе розкіш в сегмент електромобілів» і що він буде пропонувати більше опцій і більший запас ходу.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Faraday Future була створена в 2014 році, за цей час компанія створила кілька прототипів, а також зіткнулася з різними фінансовими труднощами. Faraday Future FF 91 став першою моделлю компанії, що стала готовою до масового виробництва. Нагадаємо, це преміальний автомобіль з акумуляторною батареєю ємністю 130 кВт•год і електроустановкою потужністю 1050 кінських сил. FF91 здатний розганятися від 0 до 100 км/год за 2,39 секунди.

У травні компанія оголосила, що для пасажирів, що розташувалися на задніх сидіннях, буде доступний 27-дюймовий висувний екран, який дозволить дивитися фільми і користуватися відеозв’язком.

Source
motor-z.com
Back to top button