СвітЧитацький зал

Електрокарів стає більше. Початок глобальної електрифікації світового автопрома

Електрокари набувають популярності. У липні в Великобританії було продано більше електромобілів, ніж машин з паливними двигунами. За останні два роки таке на британському ринку відбувається вже тричі. Попит підігріває рішення влади Сполученого Королівства з 2030 року заборонити реалізацію нових бензинових і дизельних автомобілів з 2030 року.

Разом з тим в країні сьогодні спостерігається значне падіння продажів. За даними Товариства виробників і продавців автомобілів, реєстрація нових транспортних засобів в липні скоротилася майже на третину.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Електрокарів стає більше. Початок глобальної електрифікації світового автопрома

Напередодні транснаціональна корпорація Stellantis оголосила, що незабаром італійські марки Lancia і Alfa Romeo будуть випускати тільки електромобілі.

А президент США Джо Байден підписав указ, згідно з яким половина нових автомобілів до 2030 року в країні буде з нульовим рівнем викидів. Плани Байдена підтримують найбільші виробники світу.

У США частка електрокарів на ринку складає всього 2% і велика частина продажів доводиться на компанію Tesla, тоді як в Китаї показники становлять 6%, в ЄС – 10%, у Великобританії – 11%.

Раніше Європейська комісія запропонувала до 2035 року відмовитися від автомобілів з бензиновими двигунами на території Євросоюзу.

Back to top button