Моделі

Електрокар RBW EV Roadster наблизився до серії (Фото)

Зовні електрокар вміло наслідує древню двухдверку MG MGB (1962-1980), проте кузов – новий, його збудувала фірма British Motor Heritage. Дах може бути м’яким або жорстким, прибирається вручну.

Британці з компанії RBW Classic Electric Cars оприлюднили свій передсерійний EV Roadster і оголосили, що його виробництво стартує на початку 2021 року. Базова ціна машинки – 90 000 фунтів без урахування податків. Електромотор на задній осі розвиває 70 кВт (95 к.с.). Батарейна система з шести модулів (ємність не названа) заряджається за вісім годин. Запас ходу в 260 км можна збільшити до 322 за рахунок сьомого модуля (опція). Розгін до 96,5 км / год вимагає дев’ять секунд рівно, максималка – 129 км / ч.

Електрокар RBW EV Roadster наблизився до серії (Фото)

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Концерн Continental приймає в проекті RBW активну участь. Технологіями, відточеними на Формулі-E, поділився центр CES (Continental Engineering Services), а силову установку поставляє дочірнє підприємство Zytek Automotive. Батарея прибула від компанії Hyperdrive Innovation. Обидві незалежні підвіски і гальмівну систему принесли неназвані OEM-виробники.

Інтер’єр зі шкіряним оздобленням (сім кольорів на вибір) – справа рук англійської компанії Prototrim. Навігатор Pioneer AVIC-Z920DAB з семидюймовим дисплеєм має два USB-порту, роз’єм HDMI для інтеграції смартфонів і слоти для SD-карт.

Розробка силової установки велася три роки, зате тепер система успішно протестована на відповідність регламенту UNECE № 100, що підтверджує, що RBW є визнаним автовиробником. «Саме захоплююче для нас – це можливість установки архітектури RBW в інші кузова, такі як Austin-Healey, Jaguar E-type, MINI і так далі. Можливості безмежні », – радіє засновник Пітер Суейн. За його словами, 30 примірників родстера вже готові. На підході версія GT в вигляді купе.


Back to top button