НовиниСвіт

Експорт автомобілів з Південної Кореї обвалився у рік пандемії

Незважаючи на пандемію коронавірусу в 2020 році на внутрішньому ринку Південної Кореї зафіксовано рекордні продажі автомобілів. Про це повідомляє KBS із посиланням на представників міністерства торгівлі, промисловості та енергетики країни.

Згідно з опублікованими даними, в минулому році на внутрішньому ринку країни було продано 1,89 млн автомобілів, що на 5,8% більше, ніж в 2019 році. Відомо, що близько 52,3% всіх продажів припали на автомобілі Hyundai Palisade, KIA Sorento, Hyundai Tucson. Продажі імпортних автомобілів також виросли на 9,8%, до 290 тис. одиниць.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У міністерстві відзначили, що зростання показників пов’язане зі зниженням податку та випуском нових моделей автомобілів.

Проте, в 2020 році південнокорейські виробники експортували 1,89 млн автомобілів, що на 21,4% менше в порівнянні з роком раніше. Виробництво автомобілів також впало на 11,2%, до 3,51 млн одиниць.

Що стосується екологічно чистих автомобілів, то їх експорт зріс на 6,8%, до 276 тис. одиниць, а попит всередині країни – на 58,7%.

Source
regnum.ru
Back to top button