Світ

Експериментальний Polestar 2 дебютував на Фестивалі швидкості

Машина була продемонстрована в новій версії, розробленої спеціально для Goodwood hillclimb.

Експериментальний електромобіль Polestar 2 продемонстрував свої можливості на Фестивалі швидкості в Гудвуді. Машина виконана в спеціальній модифікації, яка розроблена для цього заходу.

На жаль інформації про те, чи буде ця модифікація випускатися серійно просто немає. Зовні машина відрізняється більш агресивними переднім і заднім бампером, збільшеної на 10 мм шириною колії і на 25 мм зменшеним кліренсом.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Експериментальний Polestar 2 дебютував на Фестивалі швидкості

У Polestar відзначають, що передню підвіску вдалося зробити на 80 відсотків жорсткіше, а задню на 40%. Плюс до всього спереду вдалося адаптувати стійку з вуглецевого волокна, яка була взята від Volvo S60 Polestar Engineered. Ззаду встановлена ​​інша стійка, виконана на замовлення.

І тепер найголовніше – електродвигуни. Їх віддача була підвищена з початкових 408 до 476 кінських сил. Про моменти не повідомляється. Як не повідомляється і про збільшену динаміці, і швидкості автомобіля. Стандартний ліфтбек розмінює 100 км/год менш ніж за 5 секунд. Тим самим можна зробити висновок, що заряджений Polestar 2 здатний виконувати цю вправу не більше, ніж за 4 секунди.

Експериментальний Polestar 2 дебютував на Фестивалі швидкості

Генеральний директор Polestar Томас Інгенлат зазначив, що спортивна модифікація «двійки» розроблена спеціально для Гудвуді, щоб продемонструвати інженерний потенціал бренду і досліджувати свої можливості. Кілька місяців бос шведської марки тестував експериментальну гарячу версію ліфтбека, який отримав ім’я «Beast», по гетеборзькому кампусу.

Back to top button