Читацький зал

Експерти вважають, що Cybertruck стане «першою катастрофою» для Tesla

Ще минулої осені найбільш обговорюваним автомобілем, який навіть не встиг вийти на ринок, став Tesla Cybertruck. Але дана модель досі викликає багато скепсису.

Tesla Cybertruck – електрокар, появи якого чекають у багатьох країнах світу. Незважаючи на те, що на нього зроблено вже більше 1 200 000 попередніх замовлень, далеко не всі поспішають купувати собі такий автомобіль.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Інвестор компанії Tesla і шанувальник Ілона Маска, Джим Крамер, заявив, що пікап Cybertruck стане “першою катастрофою компанії”. Він повністю утримується від коментарів з приводу Tesla bot. Нагадаємо, що останній повинен бути представлений в 2022 році у вигляді прототипу.

Експерти вважають, що Cybertruck стане «першою катастрофою» для Tesla

Відносно Tesla Cybertruck коментарі Крамера виявилися несприятливі. Він рекомендує автолюбителям робити вибір на користь більш традиційного стилю – Ford F-150 Lightning. Головна причина такої думки – непривабливий, на думку Крамера, зовнішній вигляд пікапа Tesla.

Компанія Tesla при розробці дизайну вирішила вибрати напрямок футуризму. Його зовнішній вигляд справді не самй звичайний, але саме це робить його унікальним в сегменті пікапів.

Back to top button