Читацький зал

Експерти розповіли як полагодити не робочі автомобільні двірники

Під час руху двірників на склі часто з’являються характерні проміжки – місця, де залишається бруд. Ваше обладнання для миття скла більше не підходить для цього завдання. До того ж починає з’являтися страшний дратівливий писк. Більшість проблем зі склоочисниками виникають внаслідок несвоєчасного догляду за ними. На щастя, в більшості випадків вирішити проблему не складає труднощів.

Насамперед треба з’ясувати, в якому двірнику проблема. Для цього необхідно провести ретельний візуальний огляд двірників під час їхньої роботи. Потім слід з’ясувати, в якому положенні знаходиться гумка двірника під час роботи. У статичному положенні гребінь пера має бути перпендикулярним до скла.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

При роботі двірників той же гребінець повинен лише трохи відставати від основної частини пера. Найчастіше характерний скрип виникає, коли вся гума, що стикається зі склом, у процесі експлуатації помітно стискається то в один, то в інший бік. Скрип може виникати і через те, що буртики стали дуже сильно притискати гумове пір’я до скла.

Експерти розповіли як полагодити не робочі автомобільні двірники

Всі ці проблеми можна вирішити як звичайними пасатижами, так і чистою товстою ганчіркою. Одягаємо тканину на металевий важіль двірника, потім плоскогубцями акуратно згинаємо її у потрібному напрямку для вирівнювання конструкції. Іноді вам може знадобитися трохи зігнути плече у бік склянки, щоб зменшити тиск. Це дозволить на якийсь час позбутися як скрипу, так і грязьових зазорів при очищенні скла. Єдина умова – коригування мають бути мінімальними та точними.

Крім того, існує безліч інших “народних” способів відновити чітку роботу двірників. Деякі рекомендують «заточувати» стару гумку двірників дрібнозернистим наждачним папером. Інші радять занурювати шину у різні склади, наприклад, обробляти її чистим спиртом. Насправді більшість спроб «заощадити» на заміні двірників ні до чого доброго не призводять. Ні занурення, ні заточення не вирішують проблеми із двірниками, навіть на короткий час. Крім того, настійно не рекомендується намагатися змащувати гумки силіконом або гліцерином. Такі експерименти лише прискорюють зношування.

Експерти розповіли як полагодити не робочі автомобільні двірники

Найефективнішим способом ремонту двірників була і залишається заміна старих на нові. Крім того, рекомендується застосовувати комплекс профілактичних заходів для максимального продовження терміну служби двірників. Для цього достатньо стежити за тим, щоб під обладнання не потрапляли сторонні предмети, наприклад, листя та гілки. Також добре частіше мити вітрове скло спеціальними миючими засобами. Обов’язково використовуйте якісний очисник для скла. Не використовуйте звичайну воду. Всі ці прості поради значно полегшать і продовжать життя гумових щіток склоочисника.

Back to top button