Світ

Ейсун Чунг змінив батька на посту голови правління Hyundai

Ейсун Чанг, нащадок родини засновників Hyundai Motor Group, був призначений головою південнокорейського автогіганта, перейнявши кермо влади у свого батька в момент, коли автовиробник вступає в епоху електрифікації, автоматизованого водіння і нової мобільності.

49-річний Чанг-молодший, який раніше обіймав посаду виконавчого віце-голови автомобільної групи, був призначений головою на позачерговому засіданні ради директорів. Його батько, 81-річний Монг-Ку Чанг, став почесним головою зборів.

Ийсун Чанг за останні роки придбав більший вплив на весь концерн. Його батько відмовився від посади в раді директорів Hyundai Motor в цьому році.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Чанг приєднався до автовиробника в якості директора із закупівель в 1999 році, через 6 років став президентом Kia Motors і віце-президентом Hyundai Motor в 2009 році. Спадкоємець, який працював над модернізацією обох брендів, в 2018 році став виконавчим віце-головою всього концерну Hyundai Motor Group.

Ейсун Чунг змінив батька на посту голови правління Hyundai

У Kia Ийсун Чанг допоміг оживити бренд, який з продажу майже наздогнав Hyundai. У Hyundai він допоміг вивести марку на престижний ринок за допомогою вишуканого стилю і технологій.

Чанг-молодший, який отримав ступінь магістра ділового адміністрування в Університеті Сан-Франциско, привніс в Hyundai міжнародну перспективу, коли вона розширилася по всьому світу. Він також твердо наполягав на впровадженні нових технологіях електрифікації, автономного водіння і зв’язку, зробивши їх пріоритетними для інвестицій.

Ейсун Чунг змінив батька на посту голови правління Hyundai

«Всі наші цілі і зусилля повинні бути спрямовані на клієнта. Перший крок до задоволення потреб клієнтів – дати їм можливість зосередитися на своєму житті завдяки бездоганній якості наших продуктів і послуг», – зазначив новий глава компанії.

Чанг також сказав, що хоче створити більш плоску корпоративну культуру в традиційно ієрархічну Hyundai, щоб дати співробітникам більше можливостей для творчості і швидшого прийняття рішень.


Back to top button