Світ

Edison досягла угоди про нижчу ціну придбання SsangYong

Південнокорейський консорціум на чолі із місцевим виробником електромобілів Edison Motors Co. домовився про купівлю SsangYong Motor Co. за нижчою ціною з бухгалтерською фірмою, яка контролює продажі, повідомили джерела в неділю.

Цей крок був зроблений після того, як консорціум Edison, кращий учасник торгів, який запропонував за SsangYong ціну в 310 мільярдів (261 мільйон доларів), зажадав перегляду умов, заявивши, що у проблемного автовиробника є додаткові недоліки.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

За словами джерел, консорціум спочатку вимагав зниження ціни на 15 мільярдів, але в результаті досяг угоди за ціною близько 304,8 мільярда з призначеною судом провідною керуючою бухгалтерською компанією EY Hanyoung.

Очікується, що Edison заплатить 10 відсотків ціни придбання до кінця цього місяця, щоб укласти офіційний контракт.

У квітні компанія SsangYong удруге потрапила під судове управління, пройшовши через аналогічний процес десять років тому. Індійська материнська компанія Mahindra Mahindra Ltd. не змогла залучити інвестора через пандемію COVID-19 і погіршення фінансового стану.

У правовій системі Південної Кореї судове управління є одним із етапів банкрутства. У рамках процедури управління суд вирішує, чи потрібно як відроджувати компанію.

Back to top button