Світ

Джо Байден пересадить американських чиновників на електромобілі

Президент заявив про найбільші державні інвестиції з часів Другої світової війни.

Новий глава США Джо Байден виступив перед журналістами в зв’язку з підписанням указу про американське виробництво. Серед іншого, документ, озаглавлений Made in America, включає зобов’язання федеральних властей закуповувати більше американських товарів.

Уряд США має великим автопарком, і президент хоче повністю замінити його електромобілями. Все це будуть машини місцевого виробництва. До недавнього часу умови закупівель для федеральних агентств мали на увазі, що американським вважається автомобіль, що складається з американських деталей на 50%, але тепер цю частку мають намір збільшити. Байден розраховує, що його ініціатива дозволить створити в країні 1 мільйон робочих місць. У сукупності це буде найбільша державна інвестиція в інфраструктуру закупівель та досліджень і розробок з часів Другої світової війни.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Американська влада витрачає на закупівлі близько 600 мільярдів доларів (45,2 трильйона рублів) на рік, так що плани нового керівництва країни обіцяють місцевим автовиробникам гарний прибуток. При цьому на даний момент немає інформації про конкретні моделі електромобілів, які уряд хотів би включити в свій парк.

Крім того, Джо Байден у своєму указі закликав до інвестицій у відновлювану енергію, біотехнології, штучний інтелект і акумуляторні технології. Очевидно, останні два пункти безпосередньо торкнуться автопром.

Back to top button