Новини

Дизайнер Люк Донкервольке повернувся в групу Хюндай

З 2016 55-річний уродженець Перу з бельгійським громадянством вважався наступником Петера Шрайера з майже безмежними повноваженнями. Після семимісячної паузи Люк втратив колишню могутність. До речі, за час його відсутності у групи Hyundai змінився бос.

Про добровільну відставку Люка Донкервольке, схваленої Hyundai Motor Group, стало відомо в кінці квітня. Тоді ЗМІ пояснювали рішення дизайнера сімейними справами, проте з’ясувалося, що бельгієць йшов в березні, «щоб зосередитися на своєму здоров’ї». Тепер він повернувся, причому на нову посаду головного креативного директора (Chief Creative Officer – CCO), зберігши посаду виконавчого віце-президента. Донкервольке буде «керувати комунікаціями по дизайну» для брендів Genesis і Ioniq, а також займатися моделями на водневих паливних елементах.

Дизайнер Люк Донкервольке повернувся в групу Хюндай

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Двічі в одну річку не ввійдеш, тому за основні марки групи Донкервольке більше не відповідає. Hyundai і Genesis курирує Сан’юп Лі (на фото зліва), головним стилістом KIA працює Карім Хабіб.

У статусі CCO Люк, «використовуючи величезний досвід в якості визнаного лідера», повинен «шукати способи співпраці з провідними дизайнерами в галузі», проводити дослідження заради майбутньої мобільності, розвивати таланти і створювати робоче довкілля, яке «заохочує активне спілкування між колегами». Сидіти Донкервольке буде в європейському технічному центрі HMETC в німецькому Рюссельсхаймі. «Для мене велика честь і гордість почати другу главу в Hyundai Motor Group», – запевнив Люк.


Back to top button