Моделі

Дизайн Tesla Cybertruck затверджений, продажі стартують за рік

Пікап Tesla Cybertruch був представлений публіці майже три роки тому і ось уже рік, як мав з’явитися у продажу, проте цього й досі не сталося. При цьому компанія не відмовляється від планів виробництва машини на заводі, що будується в Техасі, а затримка пояснюється пандемією коронавірусу, складнощами з логістикою та іншими об’єктивними факторами.

У інтерв’ю глави компанії Ілона Маска, що вийшло нещодавно, представником клубу Tesla, підприємець поділився останньою інформацією про те, що відбувається з, мабуть, найочікуванішою машиною Америки.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Отже, за словами Маска остаточний дизайн серійного пікапа повністю затверджений, і оскільки підготовку до виробництва вже розпочато, внесення будь-яких змін у зовнішність неможливе.

При цьому Маск знову переніс дату початку постачання замовлених автомобілів клієнтам. Якщо на початку року він обіцяв, що виробництво буде запущено до кінця грудня, то тепер назвав реалістичніші терміни: середина наступного року.

Таким чином, Cybertruck обіцяє стати не першим, а одним із останніх електричних пікапів на ринку. Вже продаються Ford F-150 Lightning, Rivian R1T та GMC Hummer EV, правда останні дві моделі поки що є дрібносерійними. На підході й інші гравці, включаючи ще два пікапа від General Motors та електричну вантажівку марки Ram.

Back to top button