Технології

Дисплей Renault Megane E-Tech має більше пікселів, ніж iPad 9

Повністю електричний Renault Megane E-Tech – дуже важлива модель французького виробника. Електромобіль оснащений безліччю нових технологій, яких немає в інших автомобілях Renault.

Особливою гордістю виробника є інтерфейс OpenR Link, що складається з двох великих екранів, призначених для роботи як смартфон. Вони були розроблені компанією Continental спеціально для моделі Renault. Перший екран є 12,3-дюймовою цифровою панеллю приладів, до неї підключений 12-дюймовий вертикальний інформаційно-розважальний дисплей.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Дисплей Renault Megane E-Tech має більше пікселів, ніж iPad 9

Екрани мають спеціальне скло типу Gorilla, загартоване і дуже міцне. Виробник заявляє, що він стійкий до подряпин та має прослужити 15 років. TFT-дисплеї пропонують вражаючу роздільну здатність 267 пікселів на дюйм, що трохи більше, ніж 264 у iPad останнього покоління.

Renault повідомляє, що екран має покриття антивідблиску і використовує ту ж технологію мікрошторки, яка використовується для екранів деяких комп’ютерів. Панелі OpenR Link також регулюють свою яскравість, залежно від рівня зовнішнього освітлення.

Дисплей Renault Megane E-Tech має більше пікселів, ніж iPad 9

Екрани працюють з операційною системою Android та підтримують як Android Auto, так і Apple CarPlay. Використання операційної системи Android означає, що Google Maps встановлено.

В основі дисплеїв лежить новітня технологія Qualcomm Snapdragon Automotive Cockpit, яка робить екран у сім разів гладкішим, ніж попередня система Renault. Це робота LG Electronics, яка гарантує безперебійну роботу обох екранів.

Back to top button