Новини

Дві третини моделей HONDA на ринку будуть електрокарами

Компанія Honda вступає в еру електрифікації. Як повідомляє японський виробник, до 2030 року 75% його автомобілів на глобальному ринку будуть зеленими моделями – плагін-гібридами та електрокарами.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Зараз у Honda немає глобальних електромобілів: поки компанія випускає дрібносерійний ліфтбек Clarity Electric – цей автомобіль поступається своїм конкурентам по багатьом параметрам, особливо запасу ходу, але непогано продається в США. Проте, вже в найближчі роки вона випустить два електромобілі, які мають забезпечити компанії хороший прибуток: один з них буде глобальною моделлю, інший – орієнтований на Китай. Також компанія поступово виводить на ринок гібридні моделі (наприклад, той же Clarity, але у виконанні PHEV).

У виробництві авто на електротязі Хонді допоможе General Motors (GM). Нещодавно обидві компанії підписали угоду, мета якої – спільне використання акумуляторів нового покоління в майбутніх електромобілях. Як очікуються, нові батареї будуть компактніші, безпечніші і, головне, енергоефективніші нині існуючих аналогів.

Джерело: e-move.com.ua

Back to top button