ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» – приклад збереження довкілля

Корпорація «Богдан» інвестувала понад 150 млн. дол. США в побудову нових цехів і закупівлю обладнання, яке відповідає сучасним екологічним стандартам. Турбота про майбутнє – одне з ключових завдань ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс», повідомляє прес-служба підприємства.

ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» – це найбільше підприємство в Україні з виробництва сучасних автобусів, тролейбусів і електробусів, які виготовляються із застосуванням унікальних технологій виробництва.

Дбайливе ставлення до навколишнього середовища починається вже з цеху, де обробляється метал: тут можна побачити сучасні лазерні верстати, які допомагають зменшити кількість відходів виробництва, а під час їхньої роботи здійснюється мінімальний вплив на забруднення атмосфери. Зварювальне устаткування кузовного виробництва обладнане централізованими фільтруючими установками на кожному робочому місці, а у фарбувальних камерах встановлені сучасні фільтри для очистки повітря від фарбувального аерозолю, після чого в атмосферу потрапляє очищене повітря.

Read...  «Богдан» підписав 5-річний контракт з харківським «Електротяжмашем» на виготовлення електродвигунів для тролейбусів

На підприємстві експлуатуються також очисні споруди, в модернізацію яких були вкладено чимало інвестицій.

У планах підприємства – залучення коштів для ще новішого обладнання, яке йтиме в ногу з часом у плані захисту навколишнього середовища.

Read...  З порушенням терміну на території України знаходиться 57,9 тис авто з іноземною реєстрацію, ввезених у 2018 році в режимі «транзит»

Join social networks

3,697FansLike
1,728FollowersFollow