НовиниСвіт

Доставка автомобілів Volkswagen стає вуглецево-нейтральною

Німецький автогігант Volkswagen взяв на себе зобов’язання виготовляти і постачати електромобілі серії ID з нульовим викидом вуглецю. Такий підхід є частиною стратегії автовиробника «goTOzero impact logistics», яка спирається на екологічно чистий залізничний транспорт (в Німеччині) і на використання океанських суден-перевізників, що працюють на зрідженому природному газі (при експорті).

VW перевозить автомобілі ID.4 з Цвікау залізницею в порт Емден, який призначений для відправки автомобілів компанії на експорт. В рамках стратегії goTOzero VW Group прагне до кінця цього року здійснювати перевезення своїх авто по Німеччині за допомогою державного залізничного оператора Deutsche Bahn (DB), що використовує «зелену електроенергію». Те ж саме стосується деталей і матеріалів, як повідомлялося раніше, життєвий цикл ID.4 відповідає цій стратегії, оскільки акумуляторні модулі та системи для ID.4 вже доставляються на заводи в Брауншвейг і Цвіккау залізницею.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Під «зеленою» електроенергією VW має на увазі енергію, що виробляється вітряними електростанціями та гідроелектростанціями.

Back to top button