Читацький зал

Дослідження показало, які назви автомобілів краще запам’ятовуються

Назви виявилися більш примітні, ніж букви і цифри

Організоване британською компанією Vanarama дослідження, показало, що люди найкраще запам’ятовують назви моделей, а не букви і цифри.

Британська лізингова компанія Vanarama провела дослідження за участю 500 осіб, щоб з’ясувати, які назви моделей автомобілів запам’ятовуються краще – ті, які представляють собою ті чи інші слова, або ж букви і цифри індекси. Як приклад британці взяли 253 моделі автомобіля 45 найпопулярніших марок з усього світу. В результаті трьома найбільше запам’ятовуються назвами респонденти назвали Fiesta (Ford), Golf (Volkswagen) і XC90 (Volvo), хоча шведський кросовер з його індексом явно вибивається з цієї тенденції.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Що стосується моделей всередині одного бренду, то на прикладі Ferrari більшість опитаних людей назвали найбільше запам’ятовуються Enzo, LaFerrari і California, а 812, 488 і F8 виявилися в кінці списку. Найчастіше в якості джерела натхнення для назв автовиробники використовують географію: наприклад, у Seat всі моделі, крім однієї, названі на честь різних місць в Іспанії. Цікаво, що Kia, навпаки, відмовляється від назв і переходить на буквено-цифрові індекси. Ймовірно, подібне дослідження в азіатських країнах показало б протилежні результати.

Back to top button