Світ

Dongfeng Motor Group презентувала 13 новинок на Пекінському автошоу

Пекінський автосалон став відмінним майданчиком для демонстрації нових технологій, нових продуктів і нових ідей Dongfeng в сфері інновацій, розумного взаємодії людини і автомобіля і подальшого розвитку електричного транспорту, а також дозволив яскраво показати результати власних розробок і досліджень, говориться в повідомленні компанії.

Як з’ясувалося, Dongfeng Motor Group під загальною темою «Назустріч Майбутньому» представила на виставці всs 13 своїх підрозділів. Це як суббренди марки, так і спільні підприємства з Nissan, Honda, Peugeot, Citroen, Kia і Infiniti.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі
Dongfeng Motor Group презентувала 13 новинок на Пекінському автошоу
На фото: кросовер Dongfeng Fengguang Scenery 500 на автовиставці в Пекіні.

Серед прем’єр власне DFM в прес-релізі відзначили кросовери AX7 PRO і 500. Перший сильно відрізняється від тієї моделі, що знають росіяни.

– Нові решітка і передній бампер доповнені червоними акцентами навколо протитуманних фар і молдінгами на дверях, що надає автомобілю характер спортивності. Інтелектуальна система керування автомобілем L2 + і медіа система Windlink 5.0 AI забезпечують безпрецедентні можливості для водіння і відкривають нову еру взаємозв’язку між людиною і автомобілем, – розповіли в компанії

Dongfeng Motor Group презентувала 13 новинок на Пекінському автошоу
На фото: кросовер Dongfeng Fengguang Scenery 500 на автовиставці в Пекіні.

І порадили «звернути увагу на прем’єру компактного позашляховика Dongfeng Glory 500», названого «молодшим братом» продається зараз в Росії DFM 580. Від себе додамо – «п’ятисотий» дійсно нагадує 580-й. Але тільки його оновлений варіант. До речі, в Пекіні компанія показала версію DFM 580 Star з новим поколінням мультимедіасистема My Fengon. У неї ні багато ні мало 155 функцій голосового управління, якому підпорядковуються, наприклад, люк на даху, двері багажника, музична система, вікна.

– Продукти, представлені сьогодні на нашому стенді, відображають бачення бренду Dongfeng автомобільного життя майбутнього, демонструють результати досліджень і зусилля з інтеграції вимог ринку і галузі в революційні технології, – заявив на відкритті стенду глава Dongfeng Motor Чжу Янфен

Back to top button