МоделіСвіт

До 2030 року Dacia стане електричним брендом

Після 2030 року бренд Renault продаватиме лише електромобілі в Європі, заявив генеральний директор Renault Group Лука де Мео, розкриваючи подробиці найближчих планів виробника.

“Поки що це тільки попередня мета, яка може бути переглянута в залежності від розвитку ринку та мережі зарядки, але Renault знаходиться на шляху до того, щоб до 2030 року стати виробником повністю електричних автомобілів”, – сказав голова французької компанії.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Вже цього року Renault представить новий Megane, що започаткує повну електрифікацію марки, за якою піде електрична версія легендарного Renault 5. Обидві моделі будуть вироблятися на заводі компанії на півночі Франції.

Актуальна інформація в Телеграм каналі

“Dacia піде за Renault шляхом електрифікації, але продовжить позиціонуватися таким же чином, щоб від нас не вимагалося підвищувати ціни на її моделі”, – сказав Де Мео. Він додав, що до 2030 року Renault готує від 25 до 27 моделей електромобілів, які стануть найбільш конкурентоспроможною продуктовою лінійкою концерну за останні 30 років.

Глава Renault також повідомив, що криза з мікрочіпами позначилася на результатах концерну, оскільки вони випустили на 500 000 автомобілів менше. Він очікує, що криза пройде у другій половині року, незважаючи на те, що Renault заощадила 2 мільярди євро. Це було досягнуто за рахунок ліквідації позицій, зниження вартості розробки нових моделей та уніфікації деталей та вузлів.

Французький виробник розширює свою стратегію з використання загальної платформи від різних брендів, оскільки нові моделі позашляховиків Lada і Renault будуть використовувати базу Dacia Duster, пояснив головний інженер Renault Group Жіль Ле Бурн. Зниження продажів було компенсоване зміною торгової політики – ціни зросли, і тепер Renault продає приватним особам і компаніям.

“Я також дуже радий, що ми заспокоїли відносини з нашими партнерами Nissan і Mitsubishi, які були сильно натягнуті останніми роками”, – сказав глава Renault.

Back to top button