НовиниСвіт

До 2030 року 50% автомобілів на ринку США повинні становити машини з електродвигунами

До 2030 року 50% автомобілів, що продаватимуться продаваних у США, повинні бути машинами з електродвигунами – таку мету ставить перед собою адміністрація президента Джо Байдена. Як говориться в поширеній в четвер Білим домом пояснювальній записці, президент підпише в цей день виконавчий указ з викладенням заходів, спрямованих на досягнення цієї мети.

Зокрема, будуть розроблені нові стандарти ефективності використання палива, щоб зменшити забруднення навколишнього середовища і перешкоджати подальшій зміні клімату на планеті. Інші заходи будуть спрямовані на сприяння інноваціям в автомобілебудівній промисловості, а також на створення нових високооплачуваних робочих місць.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

“Глобальний ринок переходить до електромобілів і використання їх потенціалу, щоб зберегти сім’ям гроші, зменшити забруднення навколишнього середовища і зробити чистіше повітря, яким ми дихаємо, – наголошується в записці Білого дома.- Незважаючи на те, що США були першопрохідцями в розробці технології, сьогодні вони відстають в гонці за створення подібних автомобілів і акумуляторів для них. Сьогодні американський ринок електромобілів становить всього одну третину китайського ринку автомобілів з електродвигунами. Президент вважає, що для США настав час стати лідером в тому, що стосується виробництва електромобілів, інфраструктури та інновацій”.

Source
TACC
Back to top button