НовиниСвіт

До 2023 року 20% автомобілів, що випускаються BMW, будуть електричними

Компанія BMW має намір істотно наростити виробництво електромобілів до 2023 року.

Про це, як повідомляє Reuters, заявив генеральний директор компанії з Мюнхена Олівер Ципсе в інтерв’ю німецькій газеті Augsburger Allgemeine.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У керівництві BMW представили план електрифікації модельного ряду

«Вже зараз ми значно збільшуємо кількість вироблених автомобілів на електротязі. З 2021 по 2023 роки ми випустимо на чверть мільйона більше електромобілів, ніж запланували спочатку», – повідомив гендиректор BMW.

Заявлена мета керівництва компанії – домогтися того, щоб до 2023 року кожен п’ятий проданий автомобіль BMW був оснащений електродвигуном.

В даний час, за словами пана Ципсе, частка електромобілів в загальному обсязі проданих BMW машин становить близько 8%.

Глава BMW при цьому ще раз наголосив, що прискорені темпи виробництва електромобілів вимагають наявності розвиненої зарядної інфраструктури та повторив свій заклик прискорити розширення мережі зарядних станцій в Європі і світі. «Вже сьогодні необхідно вводити в експлуатацію 15 000 приватних та близько 1300 громадських зарядних станцій. На жаль, до таких показників ще далеко», – зазначив Олівер Ципсе в інтерв’ю Augsburger Allgemeine.

Раніше, нагадаємо, в керівництві BMW повідомляли про намір перепрофілювати завод в Регенсбурзі для організації виробництва на його потужностях компонентів системи приводу для електромобілів.

Source
dvizhok.su
Back to top button