Новини

Дизельні і гібридні авто збільшують свою присутність в українському автопарку

Найчастіше в Україні купують автомобілі з бензиновим двигуном, повідомляє асоціація “Укравтопром”. Так, за результатами одинадцяти місяців 2017 року, машини, що працюють на бензині, охопили 53,3% ринку нових легкових автомобілів. За даними Асоціації, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року частка бензинових авто на первинному ринку практично не змінилася, рік тому вона становила 53,8 відсотка.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Найпопулярнішою моделлю автомобіля з бензиновим двигуном за підсумками періоду стала Skoda Octavia, її обрали 2080 покупців.

Незважаючи на дизельгейт, який набирає обертів в Європі і США, автомобілі з дизельними двигунами впевнено утримують другу позицію на українському ринку нових легкових авто з часткою в 38,8%, яка збільшилася на 1% відносно минулого року.

Лідером в дизельному сегменті ринку став автомобіль KIA Sportage, вибір на якому зупинили 2431 чоловік.

Автомобілі, оснащені газобалонним обладнанням, охопили 5,1% ринку, роком раніше їх частка була майже 7 відсотків.

Тут пальма першості належить вітчизняному автомобілю ЗАЗ Сенс – 253 шт.

З 0,7% в минулому році до 2,3% в цьому зросла ринкова частка гібридних авто. Бестселером серед гібридів став кросовер Totyota RAV-4, його результат – 911 продажів.

Найбільш екологічні автомобілі, що працюють виключно на електротязі, за підсумками одинадцяти місяців 2017 року охопили всього 0,5 відсотка ринку нових легкових авто. Рік тому вони охоплювали 0,9% продажів нових машин.

Улюбленим електрокаром в українців залишається Nissan Leaf. З січня по листопад цю модель придбали 198 автомобілістів.

Back to top button