Читацький зал

Дії, які найбільше дратують водіїв на дорозі

Які дії учасників дорожнього руху найбільше дратують водіїв? Відповідь на це питання дає дослідження медіахолдингу Rambler&Co, у якому взяли участь понад 10 тисяч керівників з різних регіонів.

Виявляється, що найбільше водіїв дратує, коли їхні колеги не використовують поворотник. Про це заявили 13% респондентів. На другому місці – виявлення іншого автомобіля (11%), а на третьому – неправильне паркування, що перешкоджає проїзду інших автомобілів (10%). Відразу після цього пропонується обгін зустрічною смугою, щоб не чекати (9%).

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

“З’ясувалося, що найменше респондентів дратують, коли хтось просить поступитися їм місцем на дорозі, блимаючи фарами (3%), а також їде за автомобілем зі спеціальним режимом (3%)”, – кажуть у дослідження, опубліковане Autonews.

Не залишилися осторонь і пішоходи, які найчастіше дратують водіїв використанням телефону під час переходу (23%). Далі слідує перетин забороненого місця (19%) та ігнорування сигналу світлофора (13%). При цьому 12% водіїв скаржаться на непередбачувані дії пішоходів та 11% – велосипедистів.

В опитуванні також йдеться, що включення автомобілів екстрених служб як «дякую» за те, що вони поступилися дорогою, оцінили 36% респондентів. Для 25% жесту, що досить вибачається, рукою. На думку 19%, найкраще рішення в цьому випадку — якнайшвидше розчистити дорогу, і лише 5% наполягають на вибаченнях на словах.

Back to top button