Депутати ініціюють продовження терміну пільгового розмитнення «євроблях»

У Верховній Раді зареєстровано законопроект №9522 «Про внесення змін до підрозділу 5 розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України щодо продовження дії пільгового періоду оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів». Законопроект передбачає продовження пільгового періоду розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації з 90 до 180 днів.

За словами одного з ініціаторів законопроекту депутата Горвата, розробка цього документа була продиктована вкрай високою кількістю бажаючих розмитнити авто за пільговими ставками і надмірною завантаженістю українських митниць.

Таким чином, якщо парламентарії і президент підтримають цю ініціативу, то легалізація ввезених авто на єврономерах з 50% знижкою по акцизу триватиме до 23 травня 2019 року.

Однак і таке рішення навряд чи влаштує тих «євробляхерів», які вже анонсували нові протестні акції. Оскільки запропонована схема нарахування акцизного податку їх не влаштовує в принципі. Їх вимоги – виключення з формули розрахунку акцизу коефіцієнта «віку» авто. Як то кажуть, апетит приходить під час їжі.