Демілітаризація КрАЗ-Кугуар

«АвтоКрАЗ», згідно з підписаним на початку лютого з ОБСЄ договором, зосереджений над виконанням комплексу робіт з демілітаризації та переобладнання партії броньованих автомобілів КрАЗ-Кугуар. Нагадаємо, що передача броньованих автомобілів «КрАЗ-Кугуар» представникам спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні відбулася в листопаді минулого року.

В даний час на всіх 10 бронеавтомобілях, що надійшли на підприємство, проведений демонтаж броневежі з туреллю з подальшим зашиттям верху бронелистом, виконано ряд незначних конструктивних доопрацювань, заявлених замовником, встановлені місткі рундуки для зберігання ЗІПа та медобладнання, а також здійснено фарбування всіх машин.

Перша партія – п’ять із десяти демілітаризованих бронемашин КрАЗ-Кугуар, вже вирушили до спостерігачів на неспокійні території виконувати завдання ОБСЄ, спрямовані на мирне врегулювання ситуації в Україні.

Частина бронетехніки, що залишилася, буде переобладнана фахівцями підприємства в автомобілі швидкої допомоги. Зокрема, буде проведений демонтаж устаткування салону, встановлені кронштейни для кріплення вогнегасників, медичні ноші, кисневі балони об’ємом 10 л і 5 л і ряд іншого медобладнання, яке необхідне для надання першої медичної допомоги пораненим та їх транспортування із зони бойових дій.

За умовами укладеного договору, друга партія броньовиків ОБСЄ, переобладнаних в автомобілі швидкої медичної допомоги, буде відправлена замовнику в кінці поточного місяця.