Новини

Ділове співтовариство закликає владу до дієвого діалогу

25 вересня 2015 р. в м. Харків відбулося розширене засідання Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП, у ході якого обговорювалися питання реалізації Антикризової програми спільних дій влади та бізнесу, а також відновлення промислового комплексу Харківщини та розвитку підприємництва в регіонах, що межують із зоною проведення АТО.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У засіданні взяли участь керівники місцевих органів влади, підприємств, галузевих об’єднань, громадських організацій, представники студентської спільноти, науковці, експерти та ЗМІ.

У ході засідання учасники в своїх виступах акцентували увагу на тому, що пропозиції з реформування податкової системи без визначення на державному рівні пріоритетних напрямів розвитку економіки, без проведення відвертого широкого діалогу з діловою спільнотою можуть перетворитися на додатковий фактор збільшення недовіри у суспільстві до новацій, на базі яких формуватиметься Державний бюджет України на 2016 рік.

За результатами обговорення учасниками розширеного засідання Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП ухвалено відповідну заяву та направлено до вищого керівництва Держави.

Back to top button