НовиниСвіт

Дефіцит напівпровідників зупинив завод Nissan

Один з найбільших автомобільних заводів у Північній Америці призупинив виробництво через перебої в поставках напівпровідників і спалаху  коронавірусної хвороби у Малайзії.

З 16 серпня на два тижні Nissan North America зупинив виробництво на своєму заводі в Смирні, штат Теннессі, про намір зупинити роботу підприємства вже писав Укравтопром. Це найдовше припинення виробництва в США для OEM-виробника аналогічного розміру з початку глобального дефіциту мікросхем, відзначає Automotive Logistics.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Завод Nissan в Смирні площею 557 000 кв. м. виробляє шість моделей, в т.ч. позашляховик Rogue, який найкраще продається Ніссаном у США. Загальна річна виробнича потужність заводу становить 640 000 авто, але через вплив Covid-19 в 2020 році ця цифра впала до 266 тис.

У поточному році випуск автомобілів на підприємстві стабільно зростав, але на цьому тижні автовиробник підтвердив, що виробничі графіки будуть скориговані у серпні через те, що «постачальник з Малайзії припинив роботу через спалах нових випадків Covid-19».

Back to top button