Світові автопрем'єри

Дебют загадкової версії купе Porsche 911 відбудеться на початку наступного року

Новий Porsche покажуть в січні, але його вже можна забронювати

Стало відомо, що автомобільний музей Петерсена в Лос-Анджелесі виставив на продаж резерв на покупку загадкової модифікації Porsche 911. Прем’єра неназваної моделі відбудеться лише в січні 2021 року.

Фахівці підкреслюють, що німецький автовиробник вже представив безліч версій культового спорткара 911 нинішнього покоління 992, проте модифікація GT3 все ще навіть не анонсована. Тепер же виданню Bring A Trailer вдалося з’ясувати, що таємничий Porsche з індексом GT покажуть в січні і до того ж модель вже зараз можна замовити, оскільки Автомобільний музей Петерсена в Лос-Анджелесі виставив на продаж свій резерв. Для того, щоб потрапити в список клієнтів, які отримають свої автомобілі одними з перших, доведеться заплатити 6000 доларів. Однак дана сума не остаточна, оскільки аукціон триватиме до 27 вересня.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Виручені від продажу гроші будуть спрямовані на «щорічні освітні програми, реставраційні роботи і стратегічні ініціативи» Автомобільного музею Петерсена. Аукціон проілюстрований тизером, на якому зображена накрита покривалом загадкова версія купе 911. Помітно, що у автомобіля немає звичного для версій GT3 або GT3 RS антикрила, хоча можливо автовиробник зробив його висувним, або ж перед нами ще одна трекові модифікація лінійки GT. Також судячи з задніх крил з характерними повітрозабірниками, модель не буде електричною.

Back to top button