Світові автопрем'єри

Дебют загадкової версії купе Porsche 911 відбудеться на початку наступного року

Новий Porsche покажуть в січні, але його вже можна забронювати

Стало відомо, що автомобільний музей Петерсена в Лос-Анджелесі виставив на продаж резерв на покупку загадкової модифікації Porsche 911. Прем’єра неназваної моделі відбудеться лише в січні 2021 року.

Фахівці підкреслюють, що німецький автовиробник вже представив безліч версій культового спорткара 911 нинішнього покоління 992, проте модифікація GT3 все ще навіть не анонсована. Тепер же виданню Bring A Trailer вдалося з’ясувати, що таємничий Porsche з індексом GT покажуть в січні і до того ж модель вже зараз можна замовити, оскільки Автомобільний музей Петерсена в Лос-Анджелесі виставив на продаж свій резерв. Для того, щоб потрапити в список клієнтів, які отримають свої автомобілі одними з перших, доведеться заплатити 6000 доларів. Однак дана сума не остаточна, оскільки аукціон триватиме до 27 вересня.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Виручені від продажу гроші будуть спрямовані на «щорічні освітні програми, реставраційні роботи і стратегічні ініціативи» Автомобільного музею Петерсена. Аукціон проілюстрований тизером, на якому зображена накрита покривалом загадкова версія купе 911. Помітно, що у автомобіля немає звичного для версій GT3 або GT3 RS антикрила, хоча можливо автовиробник зробив його висувним, або ж перед нами ще одна трекові модифікація лінійки GT. Також судячи з задніх крил з характерними повітрозабірниками, модель не буде електричною.

Back to top button