НовиниСвіт

Daimler вкладе більше 40 млрд євро в електромобілі

Власник бренду Mercedes-Benz – компанія Daimler – інвестує власні кошти близько 40 мільярдів євро в розвиток електричних автомобілів з 2022 по 2030 рік. Автоконцерн планує як слід підготуватися до майбутньої електрифікації ринку і досягти 100-відсоткової готовності до енергопереходу до кінця цього періоду.

Підготовка, в тому числі, включить, у міру зростання кількості електромобілів в світі, будівництво додаткових восьми заводів з виробництва акумуляторних батарей разом з партнерами Daimler. А з 2025 року автогігант переключиться на виробництво екологічно чистого транспорту.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

За словами генерального директора корпорації Ола Калленіуса, всі автомобілі «Даймлер» стануть електричними, позбувшись від традиційних двигунів внутрішнього згоряння. Компанія серйозно підходить до цього питання і сподівається, що намічені плани вдасться реалізувати. При цьому автогігант також згадує і про те, що практично всі виробничо-технологічні процеси, пов’язані з випуском ДВЗ, будуть зупинені протягом п’яти років. Проте точних прогнозів керівництво Daimler все-таки не дає, резонно побоюючись називати певні дати в силу безлічі факторів, тим більше, що інші автовиробники, наприклад, Volvo, теж націлені на трансформацію виробництва, але через 10 років, а представники General Motors збираються змінити пріоритети тільки по закінченні 15-річного терміну.

Daimler «розкрив карти електрифікації» через тиждень після пропозиції Євросоюзу де-факто заборонити продаж машин, що працюють на викопному паливі. За його ініціативи, з 2035 року для прискорення переходу на екологічно чистий транспорт в рамках комплексу заходів щодо боротьби з глобальним потеплінням весь світ повинен буде повністю відмовитися від авто з ДВЗ.

У Daimler припускають, що до 2025 року продажі електричних і гібридних автомобілів становитимуть приблизно половину світового автомобільного ринку. У порівнянні з минулими прогнозами, збільшення частки електрокарів відбудеться на 5 років раніше. Цікаво, що після зробленої керівництвом автоконцерну заяви, акції компанії зросли в ціні приблизно на 1%.

Source
elec.ru
Back to top button