НовиниСвіт

Daimler вкладе більше 40 млрд євро в електромобілі

Власник бренду Mercedes-Benz – компанія Daimler – інвестує власні кошти близько 40 мільярдів євро в розвиток електричних автомобілів з 2022 по 2030 рік. Автоконцерн планує як слід підготуватися до майбутньої електрифікації ринку і досягти 100-відсоткової готовності до енергопереходу до кінця цього періоду.

Підготовка, в тому числі, включить, у міру зростання кількості електромобілів в світі, будівництво додаткових восьми заводів з виробництва акумуляторних батарей разом з партнерами Daimler. А з 2025 року автогігант переключиться на виробництво екологічно чистого транспорту.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

За словами генерального директора корпорації Ола Калленіуса, всі автомобілі «Даймлер» стануть електричними, позбувшись від традиційних двигунів внутрішнього згоряння. Компанія серйозно підходить до цього питання і сподівається, що намічені плани вдасться реалізувати. При цьому автогігант також згадує і про те, що практично всі виробничо-технологічні процеси, пов’язані з випуском ДВЗ, будуть зупинені протягом п’яти років. Проте точних прогнозів керівництво Daimler все-таки не дає, резонно побоюючись називати певні дати в силу безлічі факторів, тим більше, що інші автовиробники, наприклад, Volvo, теж націлені на трансформацію виробництва, але через 10 років, а представники General Motors збираються змінити пріоритети тільки по закінченні 15-річного терміну.

Daimler «розкрив карти електрифікації» через тиждень після пропозиції Євросоюзу де-факто заборонити продаж машин, що працюють на викопному паливі. За його ініціативи, з 2035 року для прискорення переходу на екологічно чистий транспорт в рамках комплексу заходів щодо боротьби з глобальним потеплінням весь світ повинен буде повністю відмовитися від авто з ДВЗ.

У Daimler припускають, що до 2025 року продажі електричних і гібридних автомобілів становитимуть приблизно половину світового автомобільного ринку. У порівнянні з минулими прогнозами, збільшення частки електрокарів відбудеться на 5 років раніше. Цікаво, що після зробленої керівництвом автоконцерну заяви, акції компанії зросли в ціні приблизно на 1%.

Source
elec.ru
Back to top button