Новини

Daimler зважився на будівництво заводу в Підмосков’ї

Компанія Daimler офіційно оголосила про підписання угоди про будівництво в Росії заводу з виробництва легкових автомобілів. Угода, в рамках постанови Уряду РФ №708 від 16.07.2015, укладена між російським урядом і інвестором, при цьому останній гарантує вкладення грошей (не менше 750 мільйонів рублів) і створення робочих місць, а російська сторона забезпечує йому заходи стимулювання діяльності та стабільні умови ведення бізнесу.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Вже відомо, що Daimler вкладе в будівництво російського заводу в 20 разів більше за мінімальну норму – 15 мільярдів рублів (понад $250 мільйонів), а передбачувана чисельність персоналу становитиме 1000 осіб. Завод буде побудований на території індустріального парку Єсипово в Солнєчногорському районі Московської області.

На заводі буде організовано виробництво седанів Е-класу і кросоверів за повним циклом: зі зварюванням і фарбуванням кузовів. Заявлена потужність підприємства – не менше 20 тисяч автомобілів на рік. Перші легкові Мерседеси мають зійти з конвеєра нового заводу в 2019 році.


За матеріалами: Авторевю

Back to top button