Новини

Daimler припинить виробництво седанів в США і Мексиці

У четвер Daimler заявив, що припинить виробництво седанів Mercedes-Benz в Сполучених Штатах і Мексиці в рамках заходів зі скорочення витрат для оптимізації виробництва, заявивши, що в другому кварталі операційні збитки будуть меншими, ніж очікувалося, і становитимуть 1,68 мільярда євро (1,91 мільярда доларів США), попередньо опублікувавши прибуток до 23 липня.Спад попиту, викликаний закриттям дилерських центрів через кризу на тлі пандемії коронавірусу, змусив Daimler відзвітувати про скоригований збиток у другому кварталі до сплати відсотків і податків (EBIT) в розмірі 708 мільйонів євро за той же період.

На своєму підрозділі Mercedes-Benz Cars & Vans компанія повідомила про операційний збиток у розмірі 1,13 мільярда євро і скоригований операційний збиток в 284 мільйони євро.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Daimler також повідомив, що поніс витрати на реструктуризацію у розмірі 687 мільйонів євро на переоснащення своєї глобальної виробничої мережі заводів з виробництва легкових автомобілів Mercedes-Benz.

Він припинить виробництво компактного А-класу на своєму заводі в Агуаскальєнтесі, Мексика, щоб сконцентруватися на новій, більш маржинальної моделі спортивного позашляховика, GLB. Крім того, Mercedes-Benz припинить виробництво седана C-класу в Таськалусі, залишивши завод в Алабамі, що виробляє тільки позашляховики. Daimler вже оголосив, що готує до продажу завод в Амбасі, Франція.

Джерело: avtodream.org


Back to top button