Новини

Daimler побудує завод з виробництва двигунів в польському місті Явор

Інвестиції в нове виробництво складуть близько 500 мільйонів євро. Будівництво заводу має розпочатися вже в наступному році, а першу партію двигунів планують випустити в 2019 році. Об’єкт в Яворі стане першим підприємством Mercedes-Benz Cars в Польщі і буде працювати під керуванням новоствореної компанії «Mercedes-Benz Manufacturing Poland» (MBMP).

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Силові агрегати для автомобілів автомобілів Mercedes-Benz виробляють кілька німецьких і міжнародних об’єктів. Так, наприклад, румунський підрозділ Daimler – компанія Star Transmission виробляє вузли трансмісії, а спільне підприємство Beijing Benz Automotive Co (BBAC) в Пекіні виробляє двигуни, що відповідають місцевим вимогам. В рамках стратегічної співпраці між Daimler і альянсом Renault-Nissan, завод Infiniti в США випускає чотирициліндрові бензинові двигуни для Mercedes-Benz.

Нагадаємо, що недавно генеральний директор Daimler Дітер Цетше повідомив журналістам, що їх компанія інвестує мільярд євро в розробку технологій і виробництво акумуляторних батарей.

Джерело: weua.biz


Back to top button