Світ

Daimler подвоїться і перейменується в Mercedes-Benz

Розподіл Даймлера надвоє символізують електричні концепти: седан Vision EQS і водневий тягач GenH2 Truck. Очікується, що «спрощення структури” призведе до появи двох лідерів – провідного виробника люксових легковиків і найбільшого в світі виробника вантажівок.

Наглядова рада і правління Даймлера третього лютого домовилися про «фундаментальному зміні структури», щоб розділити індустріальний бізнес і створити дві незалежні компанії зі спеціалізаціями Cars & Vans і Trucks & Buses. Підрозділ Daimler Truck, виробник вантажівок і автобусів, до кінця 2021 року самостійно торгуватися на Франкфуртській фондовій біржі. Тим часом сам Daimler з легковиками та венамі «має намір в належний час перейменувати себе в Mercedes-Benz».

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Daimler подвоїться і перейменується в Mercedes-Benz

«Це історичний момент для Даймлера і початок глибокого перетворення, – заявив Ола Калленіус. – Mercedes-Benz Cars & Vans і Daimler Trucks & Buses стають різними бізнесами зі своїми групами споживачів, технологічними шляхами і потребами в капіталі. Ми вважаємо, що найбільш ефективно вони зможуть працювати як незалежні організації, вільні від конгломерату».

Daimler подвоїться і перейменується в Mercedes-Benz

Головою компанії Daimler Truck залишиться член правління Мартін Даум (на фото): «У нас вже є міцна фінансова база і стійка бізнес-модель. З незалежністю приходять великі можливості і відповідальність. Ми визначили наше майбутнє за допомогою вантажівок на батареях і паливних елементах, з технологіями автономного руху ».

Передбачається, що значна частина контрольного пакета відділення Daimler Truck буде розподілена між нинішніми акціонерами Даймлера. Остаточне рішення з розділення має бути прийнято на позачергових зборах акціонерів в третьому кварталі. «Ми впевнені у фінансовій та операційній стійкості двох наших автомобільних підрозділів. І переконані, що незалежне управління дозволить їм працювати ще швидше, більш амбіційно інвестувати, націлюватися на зростання і співробітництво, бути більш гнучкими і конкурентоспроможними », – підкреслив Калленіус.

Back to top button