Світ

Daimler переобладнав найстаріший завод з виробництва двигунів

Німецький концерн почав переговори з впливовими німецькими профспілками про перетворення ключових заводів з виробництва двигунів і трансмісій під виробництво електромобілів.

Заводи в Берліні і районі Унтертуеркхайм в Штутгарті, прилеглі до штаб-квартири Daimler, знаходяться в центрі планів Mercedes-Benz з модернізації виробничої діяльності, яка пов’язана з очікуваним зниження попиту на традиційні двигуни внутрішнього згоряння.

Найстаріший в світі виробник автомобілів переобладнав два підприємства, побудованих на початку 1900-х років, що підкреслює історичний характер переходу галузі до автомобілів на батарейках. Ймовірно, це зажадає деяких жертв. Вже до 2025 року компанія має намір скоротити близько 4000 робочих місць в Унтертюркхайме, де працює в цілому 18 500 осіб.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Daimler переобладнав найстаріший завод з виробництва двигунів

Компанія заявила, що Унтертуеркхайм повинен зберегти лідируючу роль в глобальній мережі заводів Daimler і розширити асортимент продукції, що випускається електромобілями. Невеликий завод в Берліні зосередиться на виробництві електричних і цифрових компонентів.


Back to top button