НовиниСвіт

Daimler і BAIC Motor розширюють виробництво автомобілів в Китаї

Спільне підприємство Daimler AG з BAIC Motor в Китаї має намір збільшити номінальну потужність виробництва автомобілів Mercedes-Benz на 45%, додавши зайву зміну і робочі дні на двох заводах в Пекіні.

Планується оновлення Beijing Benz Automotive Co., 49% акцій якого належить Штутгартській Daimler, повідомляється на веб-сайті BBAC.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Розширення виробництва викликано зростанням попиту на розкішні автомобілі BBAC на найбільшому автомобільному ринку світу. Китай є найбільшим ринком збуту для Daimler, поглинаючи більше автомобілів, ніж Німеччина і США разом взяті.

У минулому році BBAC продала в КНР рекордні 611 000 автомобілів, що на 8% більше, ніж 567 000 в 2019 році. Базові потужності заводів не вказуються, але компанія раніше повідомляла, що об’єднана потужність двох заводів становить 520 000 автомобілів на рік.

Згідно з документом, спільне підприємство доведе кількість робочих днів до 312 в рік на двох заводах в Пекіні. Раніше один з них, завод MRA, працював 290 днів в році, а інший – завод MFA, працював 250 днів.

На одному із заводів також додасться одна 7,5-годинна зміна в робочий день, згідно з документом, але не вказані інвестиції, пов’язані із збільшення потужностей на двох заводах, що випускають автомобілі з бензиновими і електричними двигунами.

BBAC відмовилася коментувати передбачувану модернізацію. Компанія володіє також окремим заводом з виробництва електромобілів в Пекіні потужністю 150 000 автомобілів в рік. 51% акцій підприємства належить BAIC Motor.

Акції BAIC Motor, що котируються на Гонконгській фондовій біржі, підскочили більш ніж на 5% після того, як в понеділок агентство Reuters повідомило про плани автогіганта з модернізації виробничих потужностей.

Крім BBAC, в наступному році Daimler почне виробляти електромобілі Smart спільно з китайською Geely, якій належить 9,7% акцій Daimler, заявили компанії в 2019 році.

Source
traders-union.ru
Back to top button