Світ

DAF розпочав серійне виробництво вантажівок нового покоління

Компанія DAF розпочала серійне виробництво вантажівок нового покоління. Перший автомобіль, що зійшов з конвеєра заводу в Ейндховені – XG+ червоного кольору, оснащений 12,9-літровим двигуном PACCAR MX-13, – був переданий нідерландській компанії Verbeek Agra Vision, повідомляє прес-служба автовиробника. Таким чином, DAF став першим виробником вантажної техніки, який представив абсолютно нове покоління тягачів, розроблене відповідно до нових вимог ЄС щодо маси та габаритів.

«DAF – не просто перша, а єдина компанія, яка це зробила, – підкреслив президент DAF Trucks Гаррі Уолтерс. – Це означає, що наші нові магістральні тягачі – XF, XG та XG+ – стануть еталоном галузі з погляду економічності, безпеки та комфорту. Поліпшення цих показників було основним мотивом рішення Європейської комісії, яка надала учасникам галузі більше можливостей для розробки нових, досконаліших кабін. Подовживши передню частину на 16 см і приділивши максимум уваги аеродинаміці, ми змогли знизити витрату палива на 10% і приблизно стільки ж скоротити викиди CO2».

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Варто також відзначити, що нове покоління вантажівок DAF створено на базі абсолютно нової платформи, яка повністю готова для використання силових ліній майбутнього, які зараз розробляють DAF і працюють на альтернативних джерелах енергії – електриці та водні.

Back to top button