Новини

City Trans Ukraine 2018

12 – 13 квітня 2018 у м.Київ на території НСК «Олімпійський» пройшла II міжнародна виставка City Trans Ukraine 2018, присвячена розвитку муніципального транспорту та міської інфраструктури.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

У виставці взяли участь понад 500 гостей з 47 міст України та 12 країн світу (Білорусь, Бельгія, Угорщина, Німеччина, Італія, Польща, Румунія, Словенія, США, Франція, Чехія, Японія).

Захід відбувся за підтримки Асоціації автовиробників України “Укравтопром”.

На відкритому майданчику були представлені новинки рухомого складу виробництва:
Solaris Bus, Белкоммунмаш, ЗАЗ, Корпорації «Еталон», ЛАЗ, МАЗ.

Ділова програма заходу була розділена на 3 частини: «Фінансування галузі міського транспорту», «Електротранспорт та Автотранспорт» і «Сучасні системи управління транспортом».

Протягом двох днів доповіді по заявленій тематиці представили такі компанії:

DYSTEN / ELKO Ukraine / FALCON EYE UKRAINA / Hyundai Corporation / INTELLOGATE / Solaris Bus & Coach / TeleCard / Белкоммунмаш / Київський метрополітен / Корпорація «Еталон» / КС-МЕХАТРОНІКС / ПриватБанк / Сіті Транспорт Груп / ТехЕнергоПром / УКРГАЗБАНК / Укрексімбанк та Ексімлізінг.

Особливий інтерес відвідувачів викликав інтерактивний круглий стіл «Транспорт та сучасне місто», який провела Катерина Бабіна, Директор, КП «Вінніцякартсервіс».

Організатори висловлюють подяку всім експонентам, офіційним і медіа партнерам, а також відвідувачам за зацікавленість та активну участь.

III міжнародна виставка City Trans Ukraine 2019 відбудеться в квітні 2019 в Києві, Україна на території НСК Олімпійський.

Back to top button